Od dnia 19 kwietnia br. rusza sprzedaż desek elewacyjnych HardiePlank® na rynku polskim

Od dnia 19 kwietnia br. rusza sprzedaż desek elewacyjnych HardiePlank® na rynku polskim

Rusza sprzedaż desek włókno-cementowych HardiePlank® na rynku polskim!

"Okładziny elewacyjne z cementu włóknistego James Hardie® łączą w sobie trwałość, doskonały wygląd i łatwość instalacji" mówi o uruchomieniu sprzedaży Marek Mańkowski.

Dyrektor Oddziału James Hardie, dodaje: " deski HardiePanel® są odporne na warunki atmosferyczne i znajdują zastosowanie na wentylowanych elewacjach wszystkich rodzajów budynków, na cokołach, sufitach zewnętrznych, attykach czy gzymsach. Od dnia oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży materiały te znajdą się w asortymencie największych krajowych sieci marketów budowlanych, dzięki czemu będą łatwo dostępne dla inwestorów i firm budowlanych.
 
Deski elewacyjne HardiePlank® 3,600 × 180 × 8 mm łączą w sobie naturalne piękno drewna z trwałością i bezobsługowością cementu włóknistego James Hardie®. Idealnie nadają się na przykład na okładziny elewacyjne w domach i apartamentowcach lub na fasady projektowe.
 
Od kwietnia br. zainteresowani tą uniwersalną okładziną elewacyjną będą mogli wybierać spośród aż 21 odcieni kolorystycznych (podzielonych na 5 harmonijnych motywów kolorystycznych). "Sześć kolorów będzie dostępne na stałe w magazynie jako standard, pozostałe kolory będą dostarczane na zamówienie" wyjaśnia dyrektor Marek Mańkowski.
×