Przedstawiamy naszą deskę Hardie® Plank

With James Hardie, It’s Possible™

Produkty włókno-cementowe Hardie® są trwałe. Nic dziwnego, że są okładzinami wybieranymi przez budowniczych, właścicieli domów i architektów na całym świecie. Hardie® Plank tworzy klasyczne wykończenie domu i przekonuje wysokiej jakości wykończeniem drewna. Wybieraj spośród 21 różnych kolorów i spraw, aby Twój dom był jedyny w swoim rodzaju.

Cechy i korzyści

  • Najbardziej naturalny wygląd
  • Niskie koszty utrzymania
  • Co najmniej 20% szybsza instalacja

Uwaga na lukę. 

Charakterystyczna dla okładzin Hardie® V-Line jest przerwa między dwiema deskami. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi zazębiania widać wyraźną szczelinę, a deski nie zachodzą na siebie. Zapewnia to czysty, nowoczesny wygląd elewacji.

left comparison image
right comparison image

Odkryj nową generację okładzin interlock.

With James Hardie, It’s Possible™

Naturalny styl.


Hardie® VL Plank przekonuje nie tylko swoją fakturą drewna i gładkim, naturalnym wyglądem. Dzięki bezspoinowemu systemowi łączenia, to Ty decydujesz, czy chcesz układać deski poziomo czy pionowo. Ta okładzina jest dostępna w sześciu naturalnych kolorach - dzięki czemu możesz upiększyć swój dom tak, jak lubisz.

Więcej stylu, mniej pracy.


Podczas gdy prawdziwe drewno wymaga regularnego szlifowania i olejowania lub lazurowania, deski Hardie® VL Plank są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu, zapewniając jednocześnie ten sam rustykalny wygląd, który kochamy w drewnie. Włókno-cement jest trwały i nieskomplikowany: Po położeniu na ścianie nie wymaga żadnej pielęgnacji - dzięki czemu można cieszyć się przyjemniejszymi rzeczami w życiu.

Gwarancja w wieku nastoletnim.


Chociaż deska Hardie® VL wygląda na gorącą, jest ognioodporna dla Twojego bezpieczeństwa - a to tylko jedna z wielu naszych cech jakościowych. Nasze deski są tak trwałe, że bez problemu udzielamy na nie 15-letniej gwarancji!


 

INSPIRACJA

Napis na ścianie: Najlepszy w swojej klasie.

Hardie® VL Plank to prawdziwa innowacja na rynku okładzin elewacyjnych. Jest nie tylko szybka i łatwa w montażu, ale także urzeka nowoczesnym i stylowym wyglądem oraz doskonałą jakością. Odkryj naszą szeroką gamę kolorów i znajdź idealne rozwiązanie dla swojego domu. Hardie® VL Plank to prawdziwa innowacja na rynku okładzin. Jest nie tylko szybka i łatwa w montażu, ale także urzeka nowoczesnym i stylowym wyglądem oraz doskonałą jakością. Odkryj naszą szeroką gamę kolorów i znajdź idealne rozwiązanie dla swojego domu.

Nie ma VL Plank bez naszych wspaniałych akcesoriów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Szukasz bardziej rustykalnego wyglądu?

Odkryj Hardie® Plank i zainspiruj się jej cedrowym i gładkim stylem oraz 21 różnymi kolorami.

Dalsze usługi

×