Płyty Hardie® z cementu włóknistego wyznaczają nowe standardy zrównoważonego rozwoju

Płyty włókno-cementowe Hardie® wyznaczają nowe standardy zrównoważonego rozwoju w zakresie emisji CO2 i wykorzystania zasobów - zweryfikowane przez EPD. Kolejne świadectwo inteligentnego podejścia do zrównoważonego rozwoju, łączącego innowacyjny design z ekonomicznością i łatwością montażu.  
 

Średnia gęstość jest idealna dla europejskiego klimatu

W naszej zaawansowanej produkcji wykorzystujemy cement włóknisty o średniej gęstości, który obniża poziom CO2. Doskonale dostosowany do europejskiego klimatu. Doskonała możliwość zastosowania we wszystkich projektach. 
 

 Nasze karty produktowe Environmental Product Datasheets potwierdzają efektywność cyklu eksploatacyjnego naszych produktów. Niezależnie zatwierdzone przez akredytowanego europejskiego weryfikatora EPD.

Rodzina produktów Hardie® Panel


Jeśli szukasz wysokowydajnej, ognioodpornej okładziny elewacyjnej A2 w przystępnej cenie - Hardie® Panel to właściwy wybór dla Twojego następnego projektu mieszkaniowego, komercyjnego lub przebudowy. Poszukujesz wykończenia o strukturalnej fakturze? Kliknij tutaj, aby zobaczyć Hardie® Architectural Panel.

  • Inteligentny zrównoważony rozwój łączy się z nieskończonymi możliwościami projektowymi
  • Najniższa emisja CO2* wśród niepalnych fasad klasy A2 (A2-s1-d0)
  • Unikalna technologia zaprojektowana z myślą o trwałości w europejskim klimacie

*Produkcja, dystrybucja, montaż i etap wycofania z eksploatacji
JH-Website_Sustainability
JH-Website_Sustainability

Rodzina produktów Hardie® Plank


Produkty włókno-cementowe Hardie® są trwałe. Są wybierane przez wykonawców, właścicieli domów i architektów na całym świecie. Odkryj nasze deski Hardie® VL Plank. Nasza elewacja Hardie® Plank tworzy klasyczne wykończenie dla każdego domu i przekonuje wysokiej jakości wyglądem.  

  • Inteligentny zrównoważony rozwój łączy się z doskonałą lekkością
  • Idealne rozwiązanie do łatwego i szybkiego montażu
  • Unikalna technologia zaprojektowana z myślą o trwałości w europejskim klimacie

Pobierz EPD

Odkryj zalety zrównoważonych płyt włókno-cementowych Hardie® dla swojego projektu

  • Dobry projekt i zrównoważony rozwój nie wykluczają się wzajemnie. Od planowania do realizacji, okładziny elewacyjne Hardie® umożliwiają połączenie wysokiej jakości projektu z zaawansowanym zrównoważonym rozwojem i efektywnością kosztową.
  • Innowacyjne rozwiązania stają się coraz ważniejsze. Okładziny fasadowe Hardie® z niezależnie zweryfikowanymi EPD doskonale spełniają ważne wymagania, łącząc najnowsze wymogi zrównoważonego rozwoju z doskonałą efektywnością kosztów i montażu.
  • Zrównoważone budynki poprawiają również jakość życia. Muszą jednak pozostać przystępne cenowo. James Hardie oferuje użytkownikom końcowym doskonałe rozwiązania, na których mogą polegać w 100%. 
  • Dzięki EPD James Hardie udowadnia, że jest preferowanym partnerem w zakresie przyszłościowych rozwiązań, które spełniają ważne wymagania przez cały cykl życia projektu.

Building a better future for all™

ESG i odpowiedzialność łańcucha wartości

Ciągłe zaangażowanie naszej firmy w budowanie lepszej przyszłości dla wszystkich inspiruje społeczności do projektowania, budowania i rozwijania się lepiej dziś i jutro

Realizuj założenia od początku do końca

Odkryj, jak nasz ambitny program zrównoważonego rozwoju jest realizowany w całym łańcuchu wartości.


Kiedy mniej znaczy więcej  

W naszej zaawansowanej technologii produkcji stosujemy gęstość cementu włóknistego, która zmniejsza poziom emisji CO2 - jest to odpowiednie rozwiązanie do zastosowań elewacyjnych w europejskich warunkach klimatycznych. Optymalizując produkcję, dążymy do zmniejszenia emisji z scope 1 (bezpośrednich) i scope 2 (pośrednich) na całym świecie o 42% do 2030 r.* i pracujemy nad osiągnięciem zerowego poziomu netto do 2050 r. Nasza niskoemisyjna mapa drogowa technologii cementowej wyznacza ścieżkę do osiągnięcia naszych ambitnych celów w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych z naszych produktów z cementu włóknistego o co najmniej 50% do 2030 r.

*w stosunku do wartości bazowej z 2021 r. 


ESG.png

×