Przedstawiamy naszą deskę Hardie® Plank

With James Hardie, It’s Possible™

Produkty włókno-cementowe Hardie® są trwałe. Nic dziwnego, że są okładzinami wybieranymi przez budowniczych, właścicieli domów i architektów na całym świecie. Hardie® Plank tworzy klasyczne wykończenie domu i przekonuje wysokiej jakości wykończeniem drewna. Wybieraj spośród 21 różnych kolorów i spraw, aby Twój dom był jedyny w swoim rodzaju.

Cechy i korzyści

  • Najbardziej naturalny wygląd
  • Niskie koszty utrzymania
  • Co najmniej 20% szybsza instalacja

Czujesz się gładki lub rozbrykany?

Wolisz klasyczny i rustykalny wygląd? A może jesteś fanem minimalistycznego i nowoczesnego stylu? Dzięki Hardie® Plank każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierz cedrowe wykończenie dla stylu vintage i gładkie wykończenie dla wyrafinowanego projektu domu.
left comparison image
right comparison image

Okładziny jeszcze nigdy nie były tak wygodne.

With James Hardie, It’s Possible™

Nowoczesny klasyk.

 

Hardie® Plank przekonuje nie tylko fakturą drewna i rustykalnym, ale naturalnym wyglądem. To Ty decydujesz, czy deski mają być układane poziomo na zakładkę, pionowo na wpust i wypust, czy też na otwartą fugę. Ta okładzina jest dostępna w 21 różnych kolorach i dwóch fakturach - dzięki czemu możesz upiększyć swój dom tak, jak lubisz.

Rozsiądź się wygodnie i ciesz się widokiem.

 

Podczas gdy prawdziwe drewno wymaga regularnego szlifowania i olejowania lub lazurowania, deski Hardie® Plank są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu, zapewniając jednocześnie ten sam rustykalny wygląd, który kochamy w drewnie. Włókno-cement jest trwały i nieskomplikowany: Po położeniu na ścianie nie wymaga żadnej pielęgnacji - dzięki czemu można cieszyć się przyjemniejszymi rzeczami w życiu.

Wysoka jakość produktów - gwarantowana!

 

Chociaż deski Hardie® wyglądają na gorące, są ognioodporne dla Twojego bezpieczeństwa - a to tylko jedna z wielu naszych cech jakościowych. Nasze deski są tak trwałe, że bez problemu udzielamy na nie 15-letniej gwarancji!


 

Inspiracja

Podsumowując, Hardie® Plank to idealna deska na ścianę.

Jeśli kochasz klasyczny wygląd i niskie koszty utrzymania elewacji, Hardie® Plank jest właściwym wyborem dla Ciebie. Montuje się ją co najmniej 20% szybciej niż produkty konkurencji i jest niezwykle wszechstronna: możesz wybierać spośród 21 kolorów, dwóch tekstur i wielu sposobów układania płytek. Odkryj Hardie® Plank i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie i swojego domu.

Nie ma deski bez naszych wspaniałych akcesoriów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Szukasz bardziej nowoczesnego wyglądu?

Odkryj Hardie® Plank i zainspiruj się jego gładkim i minimalistycznym stylem.

Dalsze usługi

×