Hardie® Architectural Panel: The Ferryman

Budynki modułowe stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, ponieważ wykazują oszczędność kosztów, krótszy czas budowy i korzyści dla zrównoważonego rozwoju. W ramach tego projektu w Poole Firma Go Modular Technologies (Wielka Brytania) Ltd wyprodukowała dziesięć mieszkań zbudowanych z dziewięciu dużych modułów na trzech poziomach z komercyjnym przeznaczeniem parteru .

Byliśmy w stanie zaoferować niedrogie rozwiązanie ognioodporne A2 do wykończenia elewacji budynku, z wykorzystaniem Hardie® Architectural Panel. Zatwierdzenie projektu dotyczyło pierwotnie tynku i cegły płowej, więc byliśmy w stanie zapewnić podobny wygląd dzięki naszej teksturze Smooth Sand, która została wybrana w trzech naszych podstawowych kolorach, aby nadać tej nadmorskiej lokalizacji nowoczesny i współczesny wygląd. Klient wybrał nasz produkt ze względu na naszą ekonomiczność, niskie koszty utrzymania i klasę odporności ogniowej A2.

Był to pierwszy projekt, który firma Beam Contracting wykonała przy użyciu Hardie® Architectural Panel, a Steve Hawes, dyrektor projektu, skomentował, jak łatwe były one w instalacji, co doprowadziło do tego, że stały się one przyszłą opcją specyfikacji dla firmy. Od rozbiórki do zakończenia projektu minęło 8 miesięcy, a materiał dostarczyła firma Vivalda.
 

Szary kamyk

Śnieżno biały

Szary antracytowy

Ciągle odkrywaj

×