Akcesoria

Idealny system!

Uzyskaj doskonały wygląd elewacji dzięki oryginalnym akcesoriom James Hardie. Oprócz specjalnego ostrza zapewniającego niemal bezpyłowe cięcie, w ofercie znajdują się również przyrządy montażowe Gecko Gauge, trwałe łączniki czy np. System listew bazowych, wentylacyjnych i końcowych.

 

Przyrządy montażowe Gecko Gauge

Uchwyty montażowe Gecko służą do szybkiego i dokładnego montażu desek elewacyjnych Hardie® Plank przez jedną osobę. Przeznaczone są do desek gr. 8 mm z zakładką 30 mm.

Hardie™ Guillotine nożyce z dźwignią

To oryginalne narzędzie ręczne tnie deski elewacyjne Hardie® Plank szybko, dokładnie i bezpyłowo bez pękania i łuszczenia się farby. Kierunek cięcia można korygować, aby zapewnić dokładność nawet najwęższych cięć.

Brzeszczot Hardie™ Blade

Brzeszczot z diamentową tarczą pilarską osiąga wyższą
trwałość przy niezmiennie dokładnym cięciu. Dostępne w średnicach
160, 190, 254 lub 310 mm.

Taśma EPDM

Taśma EPDM do ochrony konstrukcji drewnianej przed wilgocią. Dostępna w długości 20 mi szerokości 60, 80, 100 i 120 mm.

 

ColourPlus™ farba

Farba do stosowania w przypadku ciętych krawędzi i drobnych uszkodzeń. Dostępna w puszkach o pojemności 0,5 litra, w 21 odcieniach.

Profil wentylacyjny

Profil wentylacyjny, zapewniający idealną wentylację i ochronę przed gryzoniami. Dostępny w trzech głębokościach : 25 mm, 38 mm i 50 mm, długość: 3000 mm

 
 

Wkręty Hardie™ Panel

Wkręty z łbami w kolorze pasującym do koloru desek Hardie® Panel. Dostępne we wszystkich 21 ColorPlus barwach. Rozmiar: średnica: 4,8 mm, długość: 38 mm, główka: 12 mm.

Zacisk Hardie™ Clip

Klips do mocowania płyt Hardie® Plank. Zastosowanie Hardie™ Clip zapewnia prawidłowe zamocowanie okładziny w obszarach o dużym naporze wiatru.


 
×