Wielkoformatowe płyty elewacyjne Hardie® Panel to styl i elegancja. Dzięki świeżym, wyraźnym liniom panele Hardie® Panel są mądrym wyborem dla nowoczesnego designu. Płyty elewacyjne Hardie® Panel dostępne są w 21 kolorach podzielonych na 5 skal kolorystycznych.

Dlaczego warto wybrać płyty Hardie® Panel?

  • 21 różnych odcieni w 5 skalach kolorystycznych
  • ​Odporny na warunki atmosferyczne
  • Nowoczesny i oryginalny design
  • 15 lat gwarancji na trwałość koloru

Trwałość i elastyczność dla Twojej elewacji

Jeśli szukasz stabilnej, trwałej i funkcjonalnej elewacji, okładzina Hardie® Panel jest idealnym rozwiązaniem. Buduj z pewnością i wiedząc, że panele elewacyjne Hardie® Panel pozostawiają niezatarte wrażenie.

Hardie® Panel to wielkoformatowy panel elewacyjny, który dzięki swojej konstrukcji zapewnia elastyczność i świeży design w atrakcyjnej cenie. Dostępna w gładkiej strukturze oraz w 21 kolorach. Technologia koloru ColourPlus™ zapewnia długotrwałą trwałość koloru i jednocześnie odporność materiału na warunki atmosferyczne. Dzięki czystym liniom oraz możliwości układania poziomego i pionowego okładzina włókno-cementowa Hardie® Panel jest bardzo luźna dla Twojego projektu.

Okładzina elewacyjna Hardie® Panel wygląda jak pierwszego dnia po montażu  nawet po wielu latach. Dlatego oferujemy 15 lat gwarancji.

Zastosowanie okładziny elewacyjnej Hardie® Panel jest trwałym i ekonomicznym rozwiązaniem, które jest szczególnie odpowiednie do dużych renowacji i nowych projektów budowlanych.

 

Inspirujące kolory

Wybierz idealny odcień
Pomyśl o kolorach, które kochasz, nastroju, który chcesz przekazać, i środowisku, w którym żyjesz. Zainspiruj się naszą nową i nowoczesną paletą kolorów.

Szare kolory

Bardzo elegancki lub subtelnie industrialny - szary to pierwszy wybór w przypadku specjalnego projektu, w którym wyróżniają się jasne linie z ciemnymi akcentami lub wymagane są jasne odcienie szarości.


 

 

 

Neutralne kolory

Bardzo pożądany, przejrzysty i nowoczesny styl. Dzięki neutralnym kolorom i pastelowym odcieniom uzyskasz minimalistyczny wygląd. Połącz różne tekstury, aby uzyskać ostry wygląd, lub dodaj ciemniejsze kolory, aby poprawić ten wygląd.


 

 

 

 

Ciepłe kolory

Te czerwono-brązowe odcienie tworzą bardzo ciepłe wrażenie inspirowane odcieniami ziemi i kolorami drewna. Do wyboru kolory tradycyjne lub stonowane.


 

 

 

 

Zimne kolory

Zainspirowane morskimi krajobrazami i lodowcami kojące odcienie niebieskiego i zimnej bieli nadają wyjątkowy blask, który jest zorientowany zarówno na zmieniające się niebo, jak i na grę kolorów światła i cienia.


 

 

 

 

Żywe kolory

Świeża mieszanka srebrzystych odcieni zieleni i delikatnego beżu. Idealny do akcentów nowoczesnej kolorystyki jako główny kolor ponadczasowego wzornictwa lub jako alternatywa dla bieli i brązu.


 

 

 

 

Gładka struktura

 
 
 
 
 
 

 

 

 

×