Wielkoformatowe płyty elewacyjne Hardie® Panel to styl i elegancja. Dzięki świeżym, wyraźnym liniom panele Hardie® Panel są mądrym wyborem dla nowoczesnego designu. Płyty elewacyjne Hardie® Panel dostępne są w 5 kolorach.

Dlaczego warto wybrać płyty Hardie® Panel?

  • 5 różnych odcieni
  • ​Odporny na warunki atmosferyczne
  • Nowoczesny i oryginalny design
  • 15 lat gwarancji na trwałość koloru

Trwałość i elastyczność dla Twojej elewacji

Jeśli szukasz stabilnej, trwałej i funkcjonalnej elewacji, okładzina Hardie® Panel jest idealnym rozwiązaniem. Buduj z pewnością i wiedząc, że panele elewacyjne Hardie® Panel pozostawiają niezatarte wrażenie.

Hardie® Panel to wielkoformatowy panel elewacyjny, który dzięki swojej konstrukcji zapewnia elastyczność i świeży design w atrakcyjnej cenie. Dostępna w gładkiej strukturze oraz w 5 kolorach. Technologia koloru ColourPlus™ zapewnia długotrwałą trwałość koloru i jednocześnie odporność materiału na warunki atmosferyczne. Dzięki czystym liniom oraz możliwości układania poziomego i pionowego okładzina włókno-cementowa Hardie® Panel jest bardzo luźna dla Twojego projektu.

Okładzina elewacyjna Hardie® Panel wygląda jak pierwszego dnia po montażu  nawet po wielu latach. Dlatego oferujemy 15 lat gwarancji.

Zastosowanie okładziny elewacyjnej Hardie® Panel jest trwałym i ekonomicznym rozwiązaniem, które jest szczególnie odpowiednie do dużych renowacji i nowych projektów budowlanych.

 
×