Hardie® Plank

Deski elewacyjne Hardie® Plank wykonane są z najnowocześniejszego włóknocementu. Ten materiał kompozytowy to najlepsza ochrona przed ogniem, wilgocią, pleśnią i szkodnikami. Wyjątkowe właściwości włóknisto-cementowych płyt Hardie® Plank oferują ogromne korzyści w porównaniu z tradycyjnymi materiałami, co pozwala na łatwy montaż, swobodę projektowania i oczywiście dłuższą żywotność.

Dlaczego warto stosować deski elewacyjne Hardie® Plank?

  • 21 różnych odcieni w 5 skalach kolorystycznych
  • Odporny na warunki atmosferyczne
  • Nowoczesny i oryginalny design
  • 15 lat gwarancji na trwałość koloru

Stylowe i trwałe

Szukasz odpornej na warunki atmosferyczne okładziny elewacyjnej o naturalnej i pięknej fakturze? W takim razie okładzina elewacyjna Hardie® Plank jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Hardie® Plank to doskonały wybór zarówno dla wykonawców, jak i właścicieli domów - chroniąc ponad 10 milionów domów na całym świecie.

Hardie® Plank to włókno-cementowy materiał okładzinowy o formacie 180 x 3600 mm, który dzięki swojej konstrukcji zapewnia elastyczność i świeży design w atrakcyjnej cenie. Występuje w strukturze drewna lub strukturze gładkiej oraz w 21 kolorach. Dzięki tej ofercie struktur i kolorów możesz sprawić, że będą idealne jako zamiennik desek i profili drewnianych, a także płytek winylowych lub plastikowych.

Technologia koloru ColourPlus ™ zapewnia długotrwałą trwałość koloru i jednocześnie odporność materiału na warunki atmosferyczne. Unikalne właściwości okładzin elewacyjnych Hardie® Plank oferują ogromne zalety w stosunku do tradycyjnych materiałów, co pozwala na łatwy montaż, swobodę projektowania i oczywiście dłuższą żywotność.
 
×