Dlaczego cement włóknisty?

Świetny wygląd od dziesięcioleci
Dzięki rozwojowi technologicznemu i innowacjom nasze produkty są bardziej wydajne niż inne okładziny elewacyjne. Dostosowane do europejskiego klimatu produkty James Hardie pozostają piękne, stabilne i odporne na warunki atmosferyczne, tak jak w dniu instalacji.

Doskonałe właściwości naszych nie wymagajacych kłopotliwej konserwacji produktów włóknocementowych sprawiają, że są one pierwszym wyborem dla firm budowlanych, architektów i inwestorów. Cement włóknisty James Hardie jest cieńszy i lżejszy, ale jednocześnie mocniejszy i łatwiejszy w montażu niż większość alternatywnych materiałów budowlanych.

Zaufaj nam: nasze produkty z cementu włóknistego są niepalne, stabilne wymiarowo i odporne na wodę, owady i gnicie.
Łatwy i prosty montaż

Nasze deski są bardzo stabilne, dzięki czemu nie dochodzi do pęknięć podczas montażu. Ponadto, równe cięcia zapewniają idealnie równe połączenia, co gwarantuje perfekcyjnie wykonany montaż mocno dopasowanego produktu.
 

 

Fasada, która naprawdę jest trwała!

Nie kurczy się, nie pęka, nie odkształca się. W przeciwieństwie do desek drewnianych lub PCV - cement włóknisty James Hardie® nie pęka, nie pęcznieje ani nie odkształca się. Co więcej, nasze produkty mają stabilność kształtu nawet trzykrotnie większą niż drewno.

Dzięki wysokiej odporności na pleśń i wilgoć właściwości produktu są zachowane nawet wtedy, gdy włóknocement jest stale narażony na działanie wysokiej wilgotności i warunków atmosferycznych.
Ponad dwa tuziny kolorów i kilka struktur

Wybierz okładzinę elewacyjną, która została opracowana tak, aby wytrzymać wszelkie naturalne wpływy i nie tracić swojego piękna z upływem czasu. Niezależnie - czy preferowane są odważne akcenty, czy harmonijna aranżacja - James Hardie oferuje wspaniałą i nowoczesną różnorodność projektów.
Nasze produkty mają nie tylko długą żywotność, ale także prawie nie wymagają konserwacji. Dzięki technologii ColourPlus ™ nie jest wymagana żadna dodatkowa powłoka zabezpieczająca. W razie potrzeby można go czyścić wodą i łagodnym środkiem czyszczącym nie zawierającym rozpuszczalników.
Nasze deski z cementu włóknistego są wytwarzane z celulozowych włókien drzewnych pochodzących z lasów z certyfikatem FSC. Dodajemy tylko cement, piasek, wodę i minimalną ilość dodatków poprawiających właściwości. Nasze produkty są znane z długiej żywotności, niskich kosztów utrzymania i energooszczędności. Przy prawidłowej obróbce powstaje znacznie mniej pyłu niż w przypadku innych produktów elewacyjnych, co przyczynia się do stworzenia zdrowszego środowiska pracy.

Montaż desek elewacyjnych Hardie® Plank

Hardie® Plank Zalety w porównaniu z innymi systemami

×